zamknij Ta strona korzysta z plików cookie i innych technologii śledzenia w celu odróżnienia poszczególnych komputerów, w celu indywidualnego ustawienia usług, celów analitycznych i statystycznych oraz w celu dostosowania wyświetlania treści i reklam. Ta strona może również zawierać pliki cookie stron trzecich. Jeśli nadal będziesz korzystać z witryny, zakładamy, że czujesz się komfortowo z obecnymi ustawieniami, ale możesz je zmienić w dowolnym momencie.

MINIMALIZMUS | V jednoduchosti je krása

Posted by      Comments 0  views 39
MINIMALIZMUS | V jednoduchosti je krása
aaa
Read More

VIANOCE | 7 alternatív klasického vianočného stromčeka

Posted by      Comments 0  views 292
VIANOCE | 7 alternatív klasického vianočného stromčeka
Či už je v stojane alebo visí zo stropu ako v minulosti, či je nový alebo už má za sebou pár rokov a zničených konárikov, či je malý alebo jeho vrcholček sa dotýka stropu, umelý alebo vôňa živého rozvoniava po celom dome - nech je akýkoľvek v každej svojej podobe má svoje čaro.
Read More
WYWIAD | Kto jest założycielem firmy i co najbardziej lubi w pracy?
Wywiad z właścicielem firmy Sentop s.r.o. o życiu zawodowym, ale też prywatnym: „Nic w życiu nie przychodzi od razu i wszystko wymaga czasu, zanim wszystko się ustabilizuje i dojrzeje. Pomysły w firmie również przychodzą stopniowo i wszystko wymaga dokładnego przemyślenia i przemyślenia.”
Read More